Filmowcy z Kasprzaka w konkursie Patria Nostra

Fundacja Patria Nostra jest organizatorem konkursu propagującego wiedzę o historii Polski. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu 45 sekundowego filmu dotyczącego ważnego wydarzenia z historii naszej Ojczyzny. Naszą szkołę na konkursie reprezentowała sprawdzona ekipa filmowa w składzie Rafał Juśkiewicz i Piotr Kołpaczyński, pod opieką merytoryczną prof. Norberta Beznosika. Temat, który otrzymaliśmy był dość trudny i enigmatyczny - utworzenie Banku Polskiego Królestwa Polskiego w 1917 r. Nasi filmowcy zaprezentowali swój oryginalny pomysł na przedstawienie tego wydarzenia. Ostatecznie nasz film zajął 6 miejsce w klasyfikacji ogólnej. W konkursie brały udział 82 szkoły. Gratulujemy dobrze wykonanej pracy. Efekty możecie ocenić - film konkursowy.