Kasprzakowi „Młodzi Przedsiębiorcy”

W dniu 19 grudnia 2017 r. w Centrum Kreatywności Targowa miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu „Przedsiębiorcza Młodzież”. Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu i wykonaniu innowacyjnego rozwiązania, ułatwiającego codzienne życie. Nasi uczniowie opracowali 7 innowacji, które znalazły się w finale, a spośród nich aż dwie otrzymały nagrody finansowe. Warto zaznaczyć, że połowa spośród uczniów – finalistów i laureatów konkursu – to uczestnicy programu Start Up Jump. Zarówno „Przedsiębiorcza Młodzież” jak i Start Up Jump to projekty skierowane młodzieży szkolnej, których głównym celem jest rozwijanie kreatywności, innowacyjności i przedsiębiorczości. Nasi uczniowie świetnie radzą sobie nie tyko w teoretycznym rozwijaniu przedsiębiorczości i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań, ale z sukcesami wprowadzają je w życie. Opiekunem uczniów jest pan Norbert Beznosik.
Dziękujemy dyrekcji szkoły za wsparcie, nauczycielom za okazaną pomoc a naszym uczennicom i uczniom gratulujemy sukcesów i zaangażowania w obu projektach.