Klasa 3D flisakami XXI wieku !

Film klasy 3D wygrał konkurs na film o rzece Wiśle w ramach projektu "Z wiosłem przez Wisłę - czyli flisacy XXI wieku". Nagrodą był całodniowy spływ rzeką Wkrą zorganizowany dla uczniów nieodpłatnie. W spływie wzięli udział również montażyści filmu, który zajął drugie miejsce (klasa 3AB). Opiekę nad uczniami pełnili wicedyrektor Maciej Zawadzki, prof. Norbert Beznosik oraz prof. Paweł Dąbrowski. Uczniowie pokonali 16 km trasę z Cieksyna do Pomiechówka. W połowie trasy czekało na wszystkich ognisko i pieczenie kiełbasek. Pogoda dopisała. Wszyscy dopłynęli w świetnych humorach i doskonałej formie. Dziękujemy za dobrą zabawę i mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok. A jak było, zobaczcie na zdjęciach.