Konkurs "Uniwersum Marvela"

Zapraszamy do udziału w konkursie “Uniwersum Marvela” na wykonanie murali w pracowniach szkolnych (informatycznych i chemicznej). Dla przypomnienia mural to dekoracyjne malarstwo ścienne.

Macie fantastyczną okazję zaprojektowania muralu i jego wykonania w jednej z pracowni szkolnych. Koszty materiałów koniecznych do realizacji pracy pokrywa organizator. Przewidziano też dla uczestników upominki rzeczowe. Celem konkursu jest umożliwienie wam zdobycia kolejnej umiejętności i umieszczenia pracy w swoim portfolio jak i poprawienie wizerunku pracowni szkolnych.

Uczniów chcących wziąć udział w konkursie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w konkursie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie projektów murali na adres poczty elektronicznej podany w regulaminie do dnia 30 listopada 2018 r. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są poniżej. Jeśli macie pytania do pracy, zapraszamy do rozmowy: prof. Mariusz Rasz i prof. Paweł Grądzki.

1. Regulamin konkursu - pobierz

2. Formularz zgłoszeniowy - pobierz