Pielgrzymka Maturzystów

W dniu 09.10.2017 roku grupa maturzystów z naszej szkoły wzięła udział w pielgrzymce Maturzystów na Jasna Górę. Uczestniczyli w programie przygotowanym przez Kurię Archidiecezji Warszawskiej, w którym było zawarte: wystąpienie Mazowieckiego Kuratora Oświaty, konferencja wygłoszona przez księdza Rafała z Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła Rektorskiego świętej Anny w Warszawie, a także wystąpienie ks. Biskupa Piotra Jareckiego, który wygłosił homilię w trakcie Mszy świętej sprawowanej w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej. Na zakończenie nastąpił Akt Zawierzenia Matce Bożej maturzystów Archidiecezji Warszawskiej.  Maturzyści wrócili szczęśliwi i umocnieni duchowo na trudny dla nich rok szkolny.