Pierwszy etap konkursu CHEMATFI"S"EK !

Zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w organizowanym przez Naszą Szkołę międzyszkolnym Konkursie z matematyki, fizyki i chemii CHEMATFI"S"EK.
Pierwszy etap Konkursu odbędzie się dnia 5 grudnia b.r. na 3 i 4 godz. lekcyjnej w sali 238. Konkurs obejmuje zagadnienia programu szkoły gimnazjalnej i pierwszej klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Udział w pierwszym etapie polega na rozwiązaniu testu składającego się z 10 pytań zamkniętych z fizyki i chemii oraz 5 pytań otwartych z matematyki, o różnym stopniu trudności. Najlepsi uczniowie zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu odbywającego się w Naszej Szkole.
Zapisy u nauczycieli: prof. Beaty Pytlarczyk, prof. Wioletty Braun, prof. Iwony Jaworskiej-Organa i prof. Hieronima Traczewskiego.