"Poznaj swojego pracodawcę"

W dniach 31 stycznia oraz 1 lutego uczniowie klas 3A i 3B wraz z opiekunami – prof. Małgorzatą Nadolną i prof. Mateuszem Nadolnym - uczestniczyli w projekcie „Poznaj swojego pracodawcę”, realizowanym w ramach doradztwa zawodowego. Ten pionierski projekt był prowadzony podczas XXVI Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2018 wspólnie z Technikum nr 7 z ul. Szczęśliwickiej. W ramach projektu uczniowie brali udział w warsztatach prowadzonych przez przedsiębiorców, mogli sprawdzić swoje umiejętności, nabyć nowe doświadczenia i poznać najnowsze trendy w branży oświetleniowej oraz elektronicznej. Udział w projekcie był cennym doświadczeniem zarówno dla uczniów jak i dla przedsiębiorców. Zamierzamy kontynuować tego typu przedsięwzięcia.