Srebrny medal Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Srebrnym medalem Warszawskiej Olimpiady Młodzieży dla drużyny siatkarzy z Kasprzaka zakończyły się zawody finałowe ! To pierwszy tak duży sukces naszych siatkarzy. Chłopaki dali z siebie wszystko, nie poddali się - WIELKIE BRAWA ZA WALKĘ! W finale spotkaliśmy się z LO im. J.Kochanowskiego z Mokotowa. Od początku meczu okazało się, że nie będzie łatwo. Rywale szybko zdobyli przewagę i pewnie wygrali pierwszego seta - kontrolując grę. Drugi set - to świetna gra naszych. Już na początku seta prowadzimy czterema punktami i teraz my kontrolujemy grę. Gramy do końca seta z bezpieczną przewagą i przy stanie 24:21 mamy trzy piłki setowe. I tu zabrakło nam tzw. zimnej głowy. Nie potrafimy wykorzystać szansy i rywale nas doganiają.
Ostatecznie przegrywamy 25:27.