TEST COOPERA po raz czwarty dla Kasprzaka !

W jesiennej edycji Testu Coopera pobiegło dla Kasprzaka aż 240 osób!. Nie mogło być inaczej - znów wygraliśmy i pobiliśmy własny rekord. Na stadionie AWF Warszawa młodzież naszej szkoły wystartowała jak co roku w Teście Coopera dla Wszystkich. Organizatorem imprezy był Akademicki Związek Sportowy. Mimo niesprzyjającej aury (przelotny deszcz i chłodno) Kasprzakowcy jak zawsze dali radę. Założeniem było przede wszystkim uczestnictwo i dobra zabawa. I tak też było. Na miejscu pomocą służyli nauczyciele wf-u: pani Lidia Wasilewska, Paweł Dąbrowski, Aleksandra Wasilewska oraz wicedyrektor Maciej Zawadzki.
W tym miejscu składamy podziękowania dla wszystkich rodziców, rodzeństwa, znajomych, którzy wzięli udział w teście i wspomogli naszą szkołę. Ale przede wszystkim wielkie brawa należą się uczniom i uczennicom naszej szkoły. Dzięki Wam po raz czwarty wygrywamy akcję, jesteśmy najlepsi, a przy okazji dostajemy 2500 pln na sprzęt sportowy dla szkoły. Dziękujemy i gratulujemy!


Pod tym linkiem można wyszukać własne wyniki: http://testcoopera.pl/wyniki/1773/#results159