Złota, sportowa jesień Kasprzaka

Początek roku to wyśmienity występ biegaczy z Kasprzaka:

• 23 września aż 190 osób biegnie w barwach Kasprzaka w Teście Coopera, Test organizowany jest przez Akademicki Związek Sportowy na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wygrywamy rywalizację spośród wszystkich szkół już po raz drugi (pierwsza wygrana na wiosnę). Pokonujemy X LO im Królowej Jadwigi o ponad 40 osób. Wygrana 2500 pln zostanie przeznaczona na zakup sprzętu sportowego dla szkoły.
  •  Aleksandra Pastuszka wygrywa Mistrzostwa Woli w biegach przełajowych na dystansie 1000 metrów, w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zajmuje wśród wszystkich uczniów szkół warszawskich 15 miejsce.
  • Męska sztafeta biegowa wygrywa Mistrzostwa Woli w biegach przełajowych. Skład sztafety: Tomasz Świeczka, Cezary Góralski, Cezary Waluszko, Paweł Dąbrowski, Jakub Polowiec, Bartosz Rajchert, Emil Rojecki, Tomasz Janoś, Krystian Strózik, Wojtek Król. Trenerem drużyny jest wicedyrektor Maciej Zawadzki.
  • Po raz pierwszy udaje się skompletować żeńską sztafetę biegową. W Mistrzostwach Woli w sztafecie 10 x 800 metrów dziewczęta zajmują dobrą 6 lokatę.
  • Emil Rojecki zajmuje 8 miejsce w Mistrzostwach Woli oraz 15 miejsce w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
  • Krystian Strózik jako pierwszy z uczniów pokonuje dystans maratonu z doskonałym rezulatatem 3h38min.