„PROFESJONALIŚCI” PROGRAM O WOLSKICH SZKOŁACH KSZTAŁCĄCYCH W ZAWODACH

Szanowni Państwo, zagrożenie pandemią spowodowało konieczność odwołania Dnia Otwartego w naszej szkole w dniu 1 kwietnia 2020 r. Zapraszamy do obejrzenia w TVP3 odcinka programu "Profesjonaliści" nakręconego w naszej szkole i poświęconego zawodom - technik elektronik, technik informatyk, technik mechatronik, technik programista.

Terminy planowanych emisji z udziałem ZS nr 36 im. M. Kasprzaka:

  • Emisja audycji „Profesjonaliści”- 3 kwietnia ok. godz. 19.25 (piątek) oraz 4 kwietnia ok. godz. 18.15 (sobota)
  • Emisja spotów reklamowych „Zostań profesjonalistą”- codziennie przez 7 dni, dwukrotnie w ciągu dnia, tj. przed Telewizyjnym Kurierem Warszawskim i po programie, czyli ok. 18.30 i 19.00 w terminie od 30 marca do 5 kwietnia.