Biblioteka szkolna

Pragniemy Państwa poinformować, że podczas pandemii biblioteka szkolna pracuje normalnie. Oprócz wypożyczania i oddawania zamówionych podręczników, dokonujemy selekcji księgozbioru, a także zakupów. Do biblioteki zakupiono 63 książki naukowe i zawodowe: Maszyny elektryczne, Technologię maszyn, Części maszyn, najnowsze wydanie Poradnika mechanika znanej firmy REA, Podstawy technologii mechanicznych, Materiałoznawstwo elektrotechniczne oraz Automatykę, robotykę i przetwarzanie informacji. Uzupełniono lektury – zakupiono Skąpca Moliera oraz Romea i Julię Szekspira. No i oczywiście literaturę piękną, głównie fantastykę: 15 tom z serii Zwiadowców, kolejne tomy Zaginionej floty Campbella, prequel Gry o tron oraz Wczesne lata J. Flanagana. Ostatni zakup to najnowsze wydanie Sieci komputerowych. Najczęstsze problemy. Z wydawnictwa HELION, rzecz jasna. Zapraszamy do korzystania ze zbiorów, codziennie w godzinach 9.00 – 15.00, a w czwartki od 9.00 do 16.00.