Edukator Roku 2020

Zwycięzcą konkursu Brainly Edukator Roku 2020 został nauczyciel naszej szkoły prof. Norbert Beznosik, nominowany w kategorii: Rozwój Kompetencji Przyszłości.

Edukator Roku to ogólnopolski konkurs organizowany przez Brainly, pod patronatem GovTech Polska, w którym nagradzani są najlepsi edukatorzy i nauczyciele, wybierani przez uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W tym roku do konkursu napłynęło ponad 200 zgłoszeń, w 7 kategoriach, najwięcej dla: przedmioty ścisłe oraz przedmioty humanistyczne.
Zwycięzca konkursu otrzyma sprzęt elektroniczny, który pomoże mu w codziennej pracy, oraz wsparcie merytoryczne od patrona swojej kategorii – Fundacji Zwolnieni z Teorii. Do szkoły, w której pracuje, trafią także mierniki zanieczyszczenia powietrza, ufundowane przez Airly. To nagroda za najbardziej aktywny udział uczniów w głosowaniu.
Organizatorem konkursu Edukator Roku 2020 jest Brainly – platforma online learning, skupiająca społeczność 250 milionów uczniów, rodziców i nauczycieli na całym świecie. Pomagająca w nauce z domu i problemach z zadaniami domowymi platforma zanotowała w tym roku rekordowy przyrost liczby użytkowników na całym świecie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !