Etap zawodów szkolnych XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości juz za nami !


Do rozwiązania testu eliminacji szkolnych Olimpiady Przedsiębiorczości przystąpiło ponad 11 tyś. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, a w naszej szkole 13 uczniów. 15 grudnia br. na stronie Olimpiady opublikowano wartości progów punktowych decydujących o kwalifikacji do kolejnego etapu. Ostateczne wyniki etapu szkolnego znane będą 3 stycznia 2019 roku.


Eliminacje szkolne XIV edycji - szacunkowe progi punktowe dla okręgów.
SGH Warszawa - 36,5
UE Katowice - 30,0
UE Kraków - 36,0
UE Poznań - 35,0
UE Wrocław - 27,0
Do kolejnego etapu, eliminacji okręgowych, przystąpiło 1250 uczniów. To właśnie oni 7 marca 2019 r. rywalizować będą o 50 miejsc w finale zawodów. Z naszej szkoły do II etapu awansował uczeń z klasy IVH Dominik Poślada z wynikiem 39,5 pkt. Życzymy sukcesów w drugim etapie. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w Olimpiadzie.