KONKURS „MILION NA BANK”


Celem konkursu jest edukacja ekonomiczna młodzieży. Uczniowie będą mieli okazję nauczyć się jak oszczędzać, gospodarować budżetem i w jaki sposób inwestować na giełdzie. Rejestracja uczestników rozpoczyna się 31 października 2018 r.

Opis Konkursu: Każdy uczestnik samodzielnie zgłasza swój udział w Konkursie poprzez założenie konta w internetowej grze „Pierwszy milion“. Gra jest symulacją inwestowania, a uczestnictwo w niej ma charakter zabawy edukacyjnej. Celem jest zgromadzenie wirtualnego kapitału w wysokości co najmniej 1.000.000,00 zł (słownie: jednego miliona złotych) w jak najmniejszej liczbie tur. Po każdej turze uczestnik może zapisać grę i powrócić do niej w innym terminie.

Nagrody: Uczestnicy, którzy osiągną najlepsze wyniki (6 pierwszych miejsc) oraz najlepsi gracze z województwa otrzymają nagrody finansowe. Zwycięzca otrzyma 2000 zł, zdobywca drugiego miejsca 1500 zł, miejsca od trzeciego do szóstego otrzymają nagrodę w wysokości 1000 zł. Najlepsi w województwach otrzymają dodatkowe nagrody w wysokości 300 zł.

Organizator: Fundacja Warszawski Instytut Bankowości oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!
Regulamin dostępny na stronie: www.bakcyl.wib.org.pl/milionnabank
Kontakt: milionnabank-uczen@wib.org.pl