Uwaga! Startuje nowy projekt dla uczniów klas II i III

Serdecznie zapraszamy uczennice i uczniów klas II i III do udziału w projekcie „Kształcenie zawodowe uczniów w dziedzinie fotoniki-interdyscyplinarnie łączącej dokonania optyki, elektroniki i informatyki” nr RPMA.10.03.01-14-b375/18 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 (RPO WM2014-2020) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu każdy uczestnik otrzyma szkolenie z:
- fotonika (sieci światłowodowe) w wymiarze 120h – uczestnictwo obowiązkowe
- zajęcia w zakresie umiejętności uniwersalnych w wymiarze 72h – uczestnictwo obowiązkowe
- matematyka, TIK i j. angielski - wymiar godzin 80 na przedmiot
- robotyka w wymiarze 120h – zajęcia fakultatywne dla 5 chętnych osób
- płatne staże zawodowe
Całość projektu, a tym samym zajęć w nim prowadzonych jest rozłożona na 2 lata (do końca roku szkolnego 2020/2021). Zajęcia będą się odbywać w czasie wolnym od zajęć edukacyjnych (po lekcjach lub w weekendy). Projekt realizowany jest przez Instytut Rynku Elektronicznego Spółka z o .o. w partnerstwie z Miastem Stołecznym Warszawa oraz firmą TP-Teltech, która odpowiada za realizację szkoleń z fotoniki oraz staży zawodowych.
Osoby chętne do udziały w projekcie muszą wypełnić elektroniczny formularz rekrutacyjny dostępny pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9vXqm2rEtoRXXTFcp0sDfbptCqA7Y...
Rekrutacja do projektu trwa w terminie 15.10.2019 r. – 21.10.2019 r. Osoby zakwalifikowane do projektu zostaną powiadomione drogą elektroniczną celem wypełnienia papierowej dokumentacji uczestnika projektu. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdą Państwo w regulaminie poniżej.

1. Regulamin udziału w projekcie - pobierz
Zachęcamy do udziału w projekcie!