- Strona główna
- Aktualności
- Klasa ID na strzelnicy
Menu szybkiego dostępu
Uczniowie klasy 1D uczestniczyli w zajęciach na Strzelnicy Bema60. Pod okiem doświadczonych instruktorów poznali podstawy bezpiecznej obsługi broni oraz mieli okazję zdobyć nowe umiejętności strzeleckie . To była ciekawa lekcja praktyczna, łącząca naukę, koncentrację i nowe doświadczenia.






Accessibility
visibility_offDisable flashes
titleMark headings
settingsBackground Color
zoom_outZoom out
zoom_inZoom in
spellcheckReadable font
brightness_highBright contrast
brightness_lowDark contrast
format_underlinedUnderline links
font_downloadMark links
Reset all optionscached